Lider Hatayspor Eksiksiz Çalışıyor!

Liglerin 12 Haziran itibariyle başlayacak olması sonrasında lider Hatayspor takımının da eksiksiz olarak çalışmalarına başladığı ifade ediliyor. Bu kapsamda takımın oldukça yoğun bir tempoda çalışmalarını yürüttüğü de ifade ediliyor. Özellikle antrenman çalışmalarında korona virüs tedbirlerine azami derecede dikkat edildiği de bildiriliyor.

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında yer alan Hatayspor an itibariyle ligde lider durumda bulunuyor. Süper Lige çıkma yolunda en iddialı takım olarak karşımıza çıkan Hatay temsilcisinin, etkili bir antrenman dönemi yaşadığı da ifade ediliyor.

Mirkan Aydın İle Helder Barbosa’da Kadroya Dahil!

Korona virüs sürecinde Hatay şehrinden ayrılan Mirkan Aydın ile Helder Barbosa’nın da takımla çalışmaya başlamasından sonra, Hatayspor’u tam kadro olarak çalıştığı ifade ediliyor. Lider Hatayspor bu sayede antrenman çalışmaların etkili bir şekilde de devam edebiliyor.

Takımın teknik direktörü olan Mehmet Altıparmak, antrenman çalışmalarına devam ediyor. Öte yandan kulüp yönetiminden yapılan açıklamada iki eksik futbolcunun da takıma katılmasıyla birlikte Hatayspor’un artık tam kadro çalışmaya başladığı da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar