Hatayspor Kalecisinin Acı Günü

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında yer alan Hatayspor’da üzücü bir haber paylaşıldı. Hatayspor kalecisi olan Ömer Alıcı’nın bebeği hayata gözlerini yumdu. Bu olay Hatayspor camiasında da üzüntüye neden oldu. Konuya dair kulüpten de açıklama yayınlandı.

Hatayspor futbol takımının kalecisi olan Ömer Alıcının henüz 3 haftalık olan bebeğinin hayatını kaybettiği açıklandı. 3 hafta önce prematüre olarak dünyaya gelen Ömer Alıcının bebeğinin hayatını kaybettiği açıklandı. Olay sonrasında Hatayspor takımından da bir açıklama yayınlandı.

Vefat Kulübü de Üzdü

Hatayspor kalecisi Ömer Alıcının bebeğinin hayatını kaybettikten sonra Hatayspor kulübünden de bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada; Alıcı çiftine başsağlığı dilenirken, vefat eden bebeğe de Allahtan rahmet dilendi.

Öte yandan Hatayspor takımının teknik direktörü olan Mehmet Altıparmak da bir başsağlığı mesajı paylaştı. Yapmış olduğu sosyal medya paylaşımında Ömer Alıcıya başsağlığı dileyen Mehmet Altıparmak, onun acısını da paylaştığını ifade etti.

Güncel Yazılar