Hatayspor Taraftarı Özlem Duyuyor

Korona virüsten dolayı liglere ara verilmesi sonrasında tüm takımlarda olduğu gibi Hatayspor’da da futbolcular ev iznine gönderilmişti. Çalışmalarına evlerinden bireysel antrenmanlarla devam eden futbolcular, böylece formda kalmaya çalışıyor. Öte yandan Hatayspor taraftarı geçen bu süre içerisinde hem futbolu hem de futbolcuları özlüyor.

Kulüp taraftarları her geçen gün takımlarına duydukları özlemin arttığını ifade ederek, liglerin açılmasını sabırsızlık içerisinde beklediklerini ifade ediyorlar. En azından takımlarının idmanlarının başlamasını sabırsızlıkla bekleyen taraftarlar, böylece futbolcularını idmanda seyretmeyi istiyor.

Taraftarlar Sosyal Medyada Buluştu!

Hatayspor taraftarı sosyal medya hesapları vasıtasıyla buluşarak, takımlarına duydukları özlemi dile getiriyor. Bu kapsamda takımımızı çok özledik diyen taraftarlar, futbolcuların sahaya inmesini beklediklerini de ifade ediyor. Bu yolun sonunun şampiyonluk olduğunun vurgulayan taraftarlar, biran önce liglerin yeninden başlamasını istedikleri biliniyor.

Öte yandan Hatayspor futbol takımının teknik direktörü olan Mehmet Altıparmak da insan sağlığının her şeyin önünde geldiğini ifade ediyor. Yetenekli teknik adam, gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirterek, ligin açılmasına dair hazırlık yaptıklarını da sözlerine ekliyor.