Hatayspor Hocası Mehmet Altıparmak’tan Açıklamalar

Hatayspor takımının tecrübeli teknik direktörü olan Mehmet Altıparmak, yerel halk gazetesine çeşitli açıklamalarda bulundu. Korona salgınından sonra liglere ara verilmesini yorumlayan Altıparmak, oluşan bu durumun birçok takımı olumsuz etkilediğini ve geri dönüşün zorlu bir süreç olacağını belirtti. Liglerin bugünkü haliyle tescil edileceğini iddialarını da yorumlayan Altıparmak, liglerin kaldığı yerden devam etmesinin ve tescil edilmemesinin doğru olacağını belirtti.

Hatayspor teknik direktörü Altıparmak, son günlerde ortaya atılan ligler tescil olacak iddialarını yorumladı. Liglerin tescil edilmesinin birçok takıma haksızlık olacağını düşünen Mehmet Altıparmak, hak edenin kazanması için liglerin kaldığı yerden oynanması gerektiğini söyledi. Teknik direktörün bu açıklamaları yapması birçok otorite tarafından takdir topladı.

“Liglerin Tescil Edilmemesi Gerekir”

Dünyadaki birçok alanı olumsuz yönde etkileyen Kovid-19 salgını, futbol liglerinin de durmasına neden oldu. Uzun zamandır ara verilen futbol liglerinin salgından sonra nasıl devam ettirileceği ile ilgili tartışmalar başladı. Türkiye’de virüs etkisinin azalacağının düşünülmesiyle birlikte liglerin devam edilebileceği ihtimali ortaya çıktı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hatayspor hocası Mehmet Altıparmak, liglerin bu haliyle tescil edilmesinin haksızlık olacağını ve başarıların hak ederek kazanılması gerektiğini belirtti.