Hatayspor Selçuk İnan’ı Davet Etti

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Ligde Lider konumunda bulunan Hatayspor Selçuk İnan konusunda düğmeye bastı. Süper Lige çıkma yolunda en iddialı takım olarak karşımıza çıkan Hatayspor, transfer dönemine de hızlı bir şekilde giriş yaptı. Bir yandan kadrosundaki futbolcularla sözleşme yenileyen Hatay temsilcisi takım diğer yandan yeni yetenekleri takımına katmak için adımlar atıyor.

Gelecek sezon itibariyle Galatasaray takımıyla yollarını ayıracağına kesin gözüyle bakılan Selçuk İnan’a Hatayspor futbol takımının talip olduğu belirtildi. Gelecek sezonki transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Hatayspor, Selçuk İnan’ı renklerine bağlayarak, takımını güçlendirmeyi istiyor.

Bordo Mavililer Selçuk’u İstiyor!

Galatasaray takımının etkili oyuncuları arasında yer alan Selçuk İnan, gelecek sezon itibariyle 9 sezondur formasını giydiği takımından ayrılacak gibi. Bu durumun ortaya çıkmasına paralel olarak Hatayspor Selçuk İnan konusunda adım atmayı planlıyor.

Kulüp yönetiminden yapılan açıklamaya göre Süper Lige çıkma mücadelesinin en iddialı takımının Hatayspor olduğunun altı çiziliyor. Bu kapsamda yetenekli futbolcunun memleketi olan Hatay’a gelmesini çok istediklerini ifade eden Hatayspor yönetimi, bunun için gerekli çalışmaları da başlattı.

Güncel Yazılar