Hatayspor Transfer Çalışması Tam Gaz!

TFF 1. Ligin şampiyonu olarak Süper Lige çıkan Hatayspor transfer çalışması tam gaz devam ediyor. Öncelikle iç transferi başarılı bir şekilde tamamlayan Hatay temsilcisi takımın gözünü dış transfere çevirdiği ifade ediliyor. Bu kapsamda Hatayspor takımının özellikle Arjantin’den oyuncu transfer etmeye çalıştığı ifade ediliyor.

TFF 1. Lig şampiyonu transfer dönemine hızlı bir giriş yaptı. Bu kapsamda kendi futbolcularının çoğuyla sözleşme yenileyen Hatayspor şimdi de Arjantinli futbolcular için girişimlerde bulunuyor. Takıma sağ bek kazandırmak konusunda etkili bir çalışma ortaya koyan Hatayspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak, Arjantinli futbolcuları araştırıyor.

Hatayspor Transfer Çalışması Yapıyor

Arjantin’de etkili bir sağ bek arayışında olan Hatayspor böylece sağ bek pozisyonuna nitelikli bir futbolcu kazandırmayı hedefliyor. Bu kapsamda Arjantin pazarına yönelen şampiyon takım, hem tecrübeli hem de yetenekli futbolcuları kadrosuna katmayı istiyor.

Arjantinli futbolcular Facundo Sanchez (30) ile Ezequiel Schelotto (31) şuanda takımın gündeminde yer alıyor. Her iki futbolcunun menajerleriyle iletişime geçen Hatayspor takımının bu iki futbolcunun bonservislerinin elinde olmasının avantajını da yaşama istiyor.

Güncel Yazılar