Başarılı Teknik Adam Ömer Erdoğan Hatayspor’da

TFF 1. Lig’de 2019- 2020 sezonunun şampiyonu olarak Süper Lig biletini alan Hatayspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ile yollarını ayırmıştı. Şampiyonun Süper Lig’de yoluna kiminle devam edeceği merak edilirken Ömer Erdoğan ile anlaşıldığı duyuruldu. Uzun yıllar sonra Süper Lig bileti alan Hatayspor iddialı bir kadro oluşturmak için kolları sıvadı ve takımı Ömer Erdoğan’a teslim etti. Ömer Erdoğan Hatayspor’da başarılı olmak için elinden gelenin en iyisini yapacağını belirtti.

Karagümrük’ten Hatayaspor’a

Daha önce Eskişehirspor ve Bursaspor’da yardımcı antrenörlük yapan Ömer Erdoğan sonrasında TFF 1. Lig ekibi Fatih Karagümrük’ün başına gelmişti. Fatih Karagümrük ile başarılı bir sezon geçiren Ömer Erdoğan takımı play – off potasına sokmuş ve önemli bir başarı elde etmişti. Bu başarılı sonuçların ardından Süper Lig bileti alan Hatayspor ile anlaşmaya varan genç hoca önümüzdeki sezonda Hatayspor ile Süper Lig’de mücadele verecek.

Hatayaspor Kalıcı Olmak İstiyor

Uzun yıllar sonra şampiyonlukla Süper Lig bileti alan Akdeniz ekibinde keyifler yerinde. Hatayspor camiası Ömer Erdoğan’ın takımın başına getirilmesiyle birlikte transferde de atağa geçerek iddialı bir kadro oluşturmak için kolları sıvadı. Prensip anlaşmasına varılan genç teknik adam Ömer Erdoğan Hatayspor’da başarılı olmak istiyor. Süper Lig’de mücadele edecek olan Hatayspor Ligde kalıcı olmak için transfer çalışmalarını sürdürüyor.