Şampiyon Hatayspor Teknik Direktör Arıyor

Süper Lige merhaba diyen Şampiyon Hatayspor teknik direktör arayışlarına hız verdi. Beklemedik bir şekilde takımı Süper Lige çıkarmış olan Mehmet Altıparmak ile yollarını ayıran Hatayspor yönetimi, yeni teknik direktör arayışlarına tam gaz devam ediyor.

Bu kapsamda teknik direktör arayışına hız veren Hatayspor kulüp yönetimi rotayı Fuat Çapa’ya doğru kırmışa benziyor. Geçtiğimiz sezon itibariyle Kasımpaşa takımını küme düşme hattından uzak tutmayı başaran Teknik direktör olarak ön plana çıkan Fuat Çapa, Hatayspor takımına yakın gözüküyor.

Şampiyon Hatayspor Fuat Çapa’yla Görüşüyor

Bu sezon itibariyle Süper Lige eski teknik direktör Mehmet Altıparmak öncülüğünde çıkan Hatayspor, başarılı teknik adamla yollarını ayırmıştı. Beklenmeyen bu olay sonrasında Hatayspor takımının kulüp yönetiminin yeni teknik direktörü arayışını hızlandırdığı ifade ediliyor. Bu doğrultuda kulüp yönetiminin Fuat Çapa ile iletişime geçtiği belirtiliyor.

Fuat Çapa sayesinde Süper Ligde başarılı olacaklarına inan Hatayspor kulüp yönetimi bu kapsamda etkili bir transfer çalışması da gerçekleşiyor. Öte yandan transfer çalışmalarının yakın bir zamanda sonuçlanacağı da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar