Hatayspor Bursaspor Maçı Bekleniliyor

Geçtiğimiz hafta itibariyle 1. Ligde şampiyonluğu garantileyen Hatayspor Bursaspor maçı için bekliyor. Bu maça etkili bir şekilde hazırlanan Hatay temsilcisi takımın, bu maçı kazanmayı istediği de ifade ediliyor. Bu kapsamda kendi sahasında oynayacağı maçı kazanmayı isteyen Hatay temsilcisi takımın böylece şampiyonluğu da taçlandırmayı istediği ifade ediliyor.

Saat 17:30 itibariyle Antakya Atatürk Stadyumunda oynanacak olan maça etkili bir şekilde hazırlanan Hatayspor bu maçı beklemeye koyuldu. Öte yandan karşılaşmayı Kutluhan Bilgiç’in yöneteceği açıklanırken, bu maçın oldukça çekişmeli geçeceği de ifade ediliyor.

Hatayspor Bursaspor Maçı Merak Ediliyor

TFF 1. Lig karşılaşmaları arasında yer alan Hatayspor Bursaspor Maçı sonucu merakla bekleniliyor. Play Off oynayacak olan takımlar arasında yer alan Bursapor takımını bu karşılaşmada nasıl bir performans ortaya koyacağı da merakla bekleniliyor.

Öte yandan Süper Lige çıkmayı garantileyen Hatayspor futbol takımında gelecek sezonun hazırlıklarının şimdiden başladığı da ifade ediliyor. Bu kapsamda önceliğin de her zaman iç transferde olduğu da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar