Hatayspor 2. Kez Korona Testi Yaptırdı

Süper Lige çıkma yolunda mücadele veren Hatayspor takımı oyuncu ve teknik ekibin ikinci kez korona virüs testinden geçirildikleri ifade ediliyor. Ayrıca söz konusu testin futbolcu ve teknik ekip haricinde kulüp personeline de uygulandığı ifade ediliyor.

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Ligi takımları arasında yer alan Hatayspor tedbiri elden bırakmıyor. Korona virüs sürecinde futbolcularına ev izni veren Hatay temsilcisinin bu süreçte antrenmanları da bireysel olarak yaptırdığı biliniyor. Bu kapsamda kulübün artık kulüp tesislerinde antrenman yapmaya başlayacağı da ifade ediliyor.

Tesisler de Dezenfekte Edildi

Korona virüs önlemleri kapsamında Hatayspor takımı oyuncu ve teknik ekibi taşıyan takım otobüsünün de dezenfekte edildiği açıklandı. Yine takımın tesislerinin de korona virüs tedbirleri kapsamında belediye tarafından dezenfekte edildiği ifade ediliyor.

Liglerin 12 Haziran tarihi itibariyle yeniden başlayacağının duyurulmasından sonra Hatasporlu futbolcuların da korona virüs testinden geçirildikleri ifade ediliyor. Bu kapsamda takımın teknik heyetinin ve idari personelinin de ikinci kez korona virüs testinden geçirildikleri ifade ediliyor.

Güncel Yazılar