Hatayspor’da Üzücü Haber

Süper Lige çıkma mücadelesi veren Hatayspor futbol takımının eski teknik direktörü olan İlhan Palu’nun annesinin vefat ettiği bildirildi. Bu durum Hatayspor camiası ve taraftarlarını da üzüntüye boğdu. Merhumenin cenazesinin 11 Mayıs Pazartesi günü itibariyle kaldırılacağı bilgisine ulaşıldı.

1. Ligde lider durumda bulunan ve Süper Lige çıkmak konusunda iddialı olan Hatayspor’un eski teknik direktörü olan İlhan Palu’nun annesinin vefat ettiği bildirildi. Bu kapsamda merhumenin cenazesinin Pazartesi günü itibariyle kaldırılacağı da ifade edildi. Saat 14.00 itibariyle Antalya Mezarlık alanına cenazesi kaldırılacak olan merhumenin Narlıca Mezarlığına defnedileceği de belirtildi.

Hatayspor Camiası Üzgün

Eski teknik direktörü İlhan Palu’nun annesinin ölümü haberi üzerine Hatayspor camiasının üzüntülerini belirttiği ifade ediliyor. İlhan Palu bir dönem Hatayspor takımının teknik direktörlüğü görevinde bulunuyordu.

Öte yandan Hatayspor takımının liglerin Haziran ayının ikinci haftası itibariyle başlayacak olması sonrasında antrenman çalışmalarına başladığı ifade ediliyor.  Bu kapsamda takımın sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde antrenman çalışmalarına devam ettiği de belirtiliyor.