Göztepe Hatayspor’tan Futbolcu Transfer Etmek İstiyor

Liglerin 12 Haziran tarihinde başlayacak olması sonrasında takımlar da transfer çalışmalarına hız veriyor. Bu kapsamda Göztepe’nin de Hatayspor Futbol Takımı oyuncularına doğru yöneldiği ifade ediliyor. Göztepe Teknik Direktörü olan İlhan Palut, Hatayspor takımındayken gözdesi olan oyunculara göz koydu.

1. ligin iddialı ekipleri arasında yer alan Hatayspor; transferin de gözdesi olmaya başladı. Özellikle Süper Lig ekiplerinin ilgisini çeken Hataysporlu futbolcular, transfer sezonunda gündeminde yer alıyor. Bu kapsamda İlhan Palut’un eski futbolcuları olan Semih Ilgaz ile Hüseyin Caner Bağ’ı takımına katmak istediği ifade ediliyor.

Selim Ilgaz Ve Hüseyin Caner Bağ Ayrılıyor mu?

Göztepe takımının teknik direktörü olan İlhan Palut daha önceden Hatayspor Futbol Takımı teknik direktörüydü. Hatayspor’un teknik direktörüyken favori oyuncuları arasında yer alan Semih Ilgaz ile Hüseyin Caner Bağ’ı renklerine bağlamak isteyen Palut, bunun için harekete geçti.

Bütçesini sarsmadan yerli futbolcuları transfer etmeyi isteyen Göztepe’de rota Hatayspor takımına dönmüş durumda. Bu kapsamda Semih Ilgaz ile Hüseyin Caner Bağ konusunda hazırlık yapan Göz Göz, Hatayspor yönetimiyle görüşmek istiyor.

Güncel Yazılar