Hatayspor Süper Lige En Yakın Takım!

Süper Lig yolunda etkili bir oyun ortaya koymayı başaran Hatayspor futbol takımını farklı teknik adamlar da iddialı görmeye başladı. Bu kapsamda Fatih Karagümrük takımının teknik direktörü olan Ömer Erdoğan, yapmış olduğu açıklamada Hatayspor’u Süper Lig yolunda avantajlı gördüğünü ifade etti.

Hatayspor’un 1. Ligin birincisi olacağını düşündüğünü belirten Ömer Erdoğan, Süper Lige çıkma yolunda en iddialı ve avantajlı olan takımının Hatayspor olduğunu da sözlerine ekledi. Hedeflerinin ilk ikide yer almak olduğunu ifade eden tecrübeli teknik adam, şayet ilk iki olmazsa, play – off’u hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

Hatayspor’un Avantajı Büyük

Fatih Karagümrük takımının teknik direktörü olan Ömer Erdoğan kendisine sorulan, Süper Lige hangi takımlar çıkacak? Sorusuna yanıt verdi. Verdiği yanıtta Süper Lig yolunda en avantajlı takımın Hatayspor futbol takımının olduğunu altını çizen teknik adam, Hatay temsilcisinin büyük olasılıkla birinci olacağını da sözlerine ekledi.

Salgın sürecinden biran önce kurtulmayı umduklarını ifade eden Ömer Erdoğan, böylece hayatın normale dönmesini de beklediklerini sözlerin ekledi. Öte yandan süper lige çıkacak ikinci takımın da Hatayspor’u takip eden 6 takımdan birisinin olacağını da ifade etti.