TFF 1. Lig Lideri Hatayspor Şampiyonluğa Hazır!

Bu sezon itibariyle oldukça başarılı bir dönem yaşayan TFF 1. Lig lideri Hatayspor, lig şampiyonluğu için hazırlık yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda tarihinde ilk kez Süper Lige çıkma başarısı göstermeyi amaçlayan Hatayspor’u taraftarları da destekliyor.

Tam 53 yıllık bir futbol takımı olan Hatayspor, bu sezon itibariyle 53 yıllık hayali gerçeğe dönüştürmeyi amaçlıyor.  Bu kapsamda etkili bir antrenman döneminin içerisinde yer alan Hatay temsilcisinin, şampiyonluğa inancının tam olduğu da ifade ediliyor.

TFF 1. Lig Lideri Hatayspor Beklemede

Rakiplerini beklemeye koyulan TFF 1. Lig lideri Hatayspor, önümüzdeki haftalarda şampiyonluğunu ilan etmeyi amaçlıyor. Gözünü Süper Lige çeviren Hatay temsilcisi takımının, bu sezon itibariyle tarihi bir başarıya imza atmayı amaçladığı da biliniyor.

Hatayspor teknik direktörü olan Mehmet Altıparmak, yapmış olduğu açıklamalarda sürekli şampiyonluğa inançlarının tam olduğunu ifade ediyor. Bu kapsamda Hataylı taraftarların da takımlarının şampiyon olacağına inandıkları ifade ediliyor. Her şey önümüzdeki hafta itibariyle oynanacak olan maçların sonucuna göre netleşecek.

Güncel Yazılar