Hatayspor Boluspor’a Kaybetti

TFF 1. Lig lideri olan Hatayspor Boluspor maçı sonrasında aldığı mağlubiyetle şok yaşıyor. Bu maç sonrasında aldığı yenilgi sonrasında ligde 57 puanda kalan Hatayspor futbol takımının, bundan sonraki maçları kazanmak konusunda da iddialı olduğu biliniyor.

TFF 1. Ligde kalma mücadelesi veren takımlar arasında yer alan Boluspor kendi evinde Hatayspor takımını 1 – 0 yenmeyi başardı. Bu yenilgi sonrasında TFF 1. Lig lideri Hatayspor 31. Haftayı puansız kapattı. Bu maç sonrasında küme kalmak konusunda oldukça önemli bir adım atan Boluspor’da ise yüzler gülüyor.

Hatayspor Kan Kaybetti

Hatayspor Boluspor maçı sonrasında Hatay temsilcisi takımın puan kaybettiği ifade ediliyor. Bu maçtaki almış olduğu yenilgi sonrasında ligde 57 puanla lider olarak kalmayı başaran Hatayspor takımının rakipleri de bu maç sonrasında umut tazeledi.

Hatayspor takımının Boluspor takımına yenilmesi sonrasında TFF 1. Ligin hem üst sıraları hem de alt sıraları hareketlendi. Bu maç sonrasında Adanaspor takımının ligden düşmesi garantilenirken, üst sıralarda da yarışın kızıştığı ifade edildi.

Güncel Yazılar