Lider Hatayspor Süper Lig’e Doğru

TFF 1. Lig lideri olan Hatayspor artık Süper Lig için gün sayıyor. Lider Hatayspor Süper Lige çıkmak için etkili bir mücadele vererek, Süper Ligi garantilemek üzere. An itibariyle rakiplerinin TFF 1. Ligde alacağı sonuçlara ligin bitimine 1 hafta kalan Süper Lige çıkma şansına sahip olacak olan Hatayspor iddiasını sürdürüyor.

Keçiörengücü maçında 90 + 5. Dakikada galip gelmeyi başaran Hatayspor, gelecek haftanın sonuçlarını beklemeye koyuldu. Son 7 maçında pek de istediğini sonuçları alamayan Hatay temsilcisi takımın Keçiörengücü maçı sonrasında iddialı bir konuma geldiği ifade ediliyor.

Lider Hatayspor İddialı

Bu hafta itibariyle Keçiörengücü takımıyla karşılaşan Lider Hatayspor, bu maçı kazanarak ligde tekrar iddialı bir konuma gelmeyi başardı. Uzatma dakikalarında attığı golle Keçiören maçını kazanan Hatayspor, artık süper lig için gün sayıyor.

Barbosa’nın atmış olduğu golle Keçiörengücü takımını devirmeyi başaran Hatayspor, ligde tekrar iddialı bir konuma gelmeyi başardı. Bordo beyazlı takımının önümüzdeki hafta maçlarına bağlı olarak Süper Lige çıkmayı garantileyeceği düşünülüyor.

Güncel Yazılar