Lider Hatayspor’da Hazırlıklar Tamam!

TFF 1. Ligde lider konumunda yer ala Hatayspor İstanbulspor maçı hazırlıklarını tamamlayarak, maç saatini beklemeye koyuldu. Son derece etkili bir antrenman sürecinin içerisinde yer alan Hatayspor takımının bu maçı yüzde yüz kazanmayı hedeflediği de biliniyor.

Süper Lige çıkma yolunda oldukça avantajlı bir konuma sahip olan Hatayspor takımından yapılan açıklamaya göre, İstanbulspor maçının hazırlıkları tamamlandı. 29. Hafta maçı olan İstanbulspor ile Hatayspor maçının sonucunun nasıl olacağı ise büyük bir merak konusu olarak karşımıza çıkıyor.

Hatayspor’dan Galibiyet Hedefi

Hatayspor İstanbulspor maçı hazırlıklarını tamamlayan Hatayspor’un artık bu karşılaşmayı beklemeye koyulduğu ifade ediliyor. Deplasmanda İstanbulspor ile karşılaşacak olan Lider Hatayspor, bu karşılaşmayı kazanarak, Süper Lige çıkmak yolunda sağlam adımlarla ilerlemeyi istediği biliniyor.

Teknik direktör Mehmet Altıparmak öncülüğünde yapılan antrenman çalışmalarının oldukça verimli geçtiği de ifade ediliyor. Bütün bu bilgiler ışığında Hatayspor takımının İstanbulspor maçından galibiyetle ayrılarak, Süper Lig hedefinde sağlam adımlarla ilerlemeyi hedeflediği de biliniyor.

Güncel Yazılar