Hatayspor Lige Hazır!

TFF 1. Ligin lideri konumunda yer alan Hatayspor, antrenman çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Hatayspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak yapmış olduğu açıklamada lige en hazır takımının Hatayspor takımı olduğunun altını çiziyor.

TFF 1. Ligde lider olarak konumlanan Hatayspor, oldukça yoğun bir antrenman sürecine dahil olarak lig maçlarına hazırlanıyor. Özellikle kalan maçlarının tamamını kazanarak Süper Lige çıkacaklarına inançlarının tam olduğu ifade eden Mehmet Altıparmak, takım olarak lige hazır olduklarını da belirtiyor.

Hatayspor Her Zaman Hazır!

Takım olarak her zaman hazır olduklarının altını çizen Hatayspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak, Süper Lige çıkacaklarına da inandıklarını ifade ediyor. Korona virüs sürecini kulüp olarak oldukça başarılı bir şekilde yönettiklerini ifade eden Altıparmak, 1 ay önce bile ligler açılsaydı biz yine hazırlık dedi!

Oldukça güzel bir ortamda çalışabilme olanağına sahip olduklarını ifade eden Hatayspor teknik direktörü, lige tam olarak hazır olduklarını belirti. Oyuncuların ligin açılmasını büyük bir heyecanla beklediklerini ifade eden Mehmet Altıparmak, futbolcularının hırsından da memnun olduklarını belirtti.

Güncel Yazılar