Hatayspor Testleri Negatif

Ülkemizde lig karşılaşmalarının başlamasıyla birlikte takımların birkaç kez korona virüs testinden geçirilmesi yönünde kararlar alındığı biliniyor. Bu kapsamda Hatayspor korona virüs testi uygulamasını dördüncü kez yaptı.

Hatayspor futbol takımı korona virüs testini hem futbolculara hem teknik ekibe hem de takım çalışanlarına uyguladı. Bu kapsamda yapılan üçüncü testlerin de sonuçlarının negatif olduğu da açıklandı. Daha önceden yapılan üç testin de negatif çıktığı Hatayspor takımında 4. Testin de sonucunun negatif çıktığı ifade ediliyor.

İstanbulspor Maçı Öncesi Test Yapıldı

Hatayspor futbol takımı Süper Lige çıkma iddiasının en güçlü takımı olarak İstanbulspor futbol takımıyla karşılaşacak. Bu karşılaşmaya oldukça fazla önem veren teknik ekibin, bu karşılaşmadan yüzde yüz 3 puan hedefledikleri de bilinmektedir. Hatayspor takımının testlerinin negatif çıkması ise kulüp yönetimini de sevindirdi.

Hatayspor korona virüs testi sonuçlarının negatif çıktığı haberi, kulüp yönetiminin açıklaması sonrasında netleşti. Tam da bu noktada İstanbulspor maçı öncesinde test sonuçlarının negatif çıkması teknik kadroyu da sevindirdi.

Güncel Yazılar