Lider Hatayspor Süper Lige Doğru!

TFF 1. Lig lideri Hatayspor, emin adımlarla Süper Lige çıkma hedefine doğru yürüyor. Bu kapsamda oldukça etkili bir antrenman dönemini ortaya koyan Hatayspor takımında neşelerin de yerinde olduğu bildiriliyor. Özellikle lige çıkma yolunda son maçların oldukça önemli olduğunun bilinmesi, heyecanı üst seviyeye çıkartmaya yetiyor.

Lider Hatayspor korona virüs arasından sonra ilk maçını 19 Haziran Cuma Günü itibariyle oynayacak. İlk maçını İstanbulspor takımıyla yapacak olan Hatayspor takımının kendinden emin olduğu belirtiliyor. Daha sonraki hafta itibariyle de Ekol Balıkesirspor takımıyla oynayacak olan Hatay temsilcisi bu iki maçı da mutlaka kazanmayı istiyor.

Hatayspor 6-7 Puan Önde!

Hatayspor teknik direktörü olan Mehmet Altıparmak şuan için 6-7 puan farkla önde olduklarını ifade ederek, ancak şampiyon olmak için bütün maçlarını kazanmayı istediklerini aktardı. Şuan için ligin lideri olduklarını ifade eden Altıparmak, şampiyonluğu hak ettiklerini de sözlerine ekledi.

Tüm isteklerinin ligin oynatılması kararı olduğunu ifade eden TFF 1. Lig lideri Hatayspor, kalan maçları sağlıklı bir şekilde oynayarak ligi şampiyon olarak tamamlamayı umduklarını ifade etti.

Güncel Yazılar