Hatayspor Takımında Sonuçlar Negatif!

Ülkemizde liglerin Haziran ayı itibariyle başlayacak olması sonrasında takımlar da korona virüs testinden geçmeye başladı. Bu kapsamda pek çok takımın da birkaç kez üst üste korona virüs testi uyguladığı biliniyor. Bu doğrultuda Hatayspor korona virüs testinin üçüncü kez uygulamıştı. Uygulanan test sonuçlarının da açıklandığı ifade ediliyor.

TFF korona virüs sonrasında futbola geri dönüş yönergesi oluşturmuştu. Bu yönergede futbol takımlarının periyodik olarak korona virüs testlerinden geçirilmesi hedeflenmişti. Bu kapsamda Hatay temsilcisi olan Hatayspor futbol takımının da korona virüs testinden geçirildiği biliniyor.

Hatayspor Sonuçtan Memnun!

Edinilen bilgilere göre Hatayspor virüs testi sonuçlarından memnun! Söz konusu test uygulamasının futbolculara, teknik heyete ve kulüp çalışanlarına uygulandığı biliniyor. Üçüncü kez uygulanan bu testin sonuçlarının negatif çıkması kulüp yönetimini de mutlu etti.

Süper Lige çıkma mücadelesinin en iddialı takımı olan ve 1. Ligde lider konumda yer alan Hatayspor, yapılan test çalışmasından sonra kamuoyunu bilgilendirdi. Yapılan açıklamada üçüncü kez uygulanan korona virüs testinin sonuçlarının da negatif olduğu ifade edildi.

Güncel Yazılar