Hatayspor Başkanında Önemli Açıklamalar

TFF 1. Lig takımları arasında yer alan Hatayspor, Süper Lige çıkmak konusunda oldukça iddialı konuşuyor. Bu noktada Hatayspor başkanı olan Nihat Tazearslan, şampiyonlukla ilgili de oldukça iddialı bir açıklama yaptı. Şampiyonluğun son haftaya kalmayabileceğini ifade eden başkan, son 6 maç için hazırlıklarına devam ettiklerini de belirtti.

TFF 1. Lig lideri olan Hatayspor, ligde kalan son 6 maçını kazanmak için etkili bir antrenman sürecine dahil oluyor. Ligde henüz oynanmamış 6 maçlarının bulunduğunu ifade eden Hatayspor takımının başkanı, bu maçlar için etkili bir antrenman süreci yaşadıklarını da sözlerine ekledi.

Şampiyonluk Her An Gelebilir!

Şampiyonluk için oldukça iddialı konuşan Hatayspor başkanı, Hatayspor futbol takımının daha son maça gelmeden de şampiyon olabileceğini sözlerine ekledi. Gelecek adına oldukça iddialı konuşan Tazearslan, rakipleriyle arasındaki puan farkının bulunduğundan da söz etti.

Süper lige çıkmayı fazlasıyla hak etiklerini ifade eden başkan, bunun için etkili bir mücadeleyi de ortaya koyduklarını belirtti. Bu kapsamda son maça gelmeden de takımlarının şampiyon olabileceğine değinen başkan, gelecek adına da umutlu konuştu.

Güncel Yazılar