Şampiyon Hatayspor Çok Mutlu!

TFF 1. Ligin lideri konumunda yer alan Hatayspor futbol takımı Adanaspor galibiyeti sonrasında şampiyonluğunu ilan etti. Şampiyon Hatayspor takımının ligi birinci bitirmeyi garantilediği ifade ediliyor. Bu olay öncelikli olarak takım taraftarlarını ve futbolcuları da çok mutlu ettiği ifade ediliyor.

TFF 1. Lig karşılaşmaları arasında yer alan Adanaspor Hatayspor maçını, Hatayspor futbol takımı kazanmasını bildi. 2 -1 kazanılan maç sonrasında Hatay temsilcisi takımın şampiyon olmayı garantilediği de ifade ediliyor.

Şampiyon Hatayspor Memleketinde!

Adanaspor futbol takımını 2 – 1 yenmesini başaran Şampiyon Hatayspor, bu galibiyetinin ardından Hatay’a hareket etti. Normal sezonun bitmesine 1 hafta kala şampiyon olmayı garantileyen Hatayspor’da keyifler yerinde! Öte yandan Hatayspor takımının gelecek sezon hazırlıkların şimdiden başladığı da ifade ediliyor.

Öte yandan Hatayspor taraftarlarının takımın kente giriş yapmasıyla kutlama yaptıkları da ifade ediliyor. Şampiyonluk sonrasında çok mutlu olan taraftarlar otobüslerle Hatay kentine giriş yaptı. Uzunca bir süreden bu yana yaşanılan Süper Lig hasretinin son bulması taraftarı oldukça neşelendirdiği de biliniyor.

Güncel Yazılar