İşte Hataysporun yeni Transferi!

Süper Ligin yeni takımları arasında yer ala Hataysporun yeni transferi belli oldu. Takımın yeni transferinin Isaac Sackey olduğu açıklandı. Geçtiğimiz sezon itibariyle TFF 1. Ligde etkili bir mücadele vererek şampiyon olmayı başaran Hatayspor; Süper Lige çıktıktan sonra etkili transfer çalışmalarına da imzasını atmayı sürdürüyor.

Yeni sezona hazırlık amaçlı olarak iç transferde önemli başarılara imza atan Hatay temsilcisi takımının dış transferde de iddialı isimlerle anlaştığı biliniyor. Bu kapsamda takımın son transferinin de Isaac Sackey olduğu ifade ediliyor. Denizlispor futbol takımında kiralık olarak oynayan Isaac Sackey artık Hatayspor’da!

Hataysporun Yeni Transferi Isaac Sackey

Akdeniz ekibi olan Hatayspor futbol takımının Süper Ligde etkili bir kadrolu ile yer almak için nitelikli transferlere imza attığı biliniyor. Bu kapsamda Isaac Sackey ile anlaşan Hatay temsilcisi takımın, böylece orta sahasını güçlendirmek için etkili bir çalışma ortaya koyduğu ifade ediliyor.

Isaac Sackey Gana kökenli başarılı bir orta saha oyuncusu olarak tanımlanıyor. Geçtiğimiz sezon itibariyle Denizlispor futbol takımının formasını kiralık olarak giyen Ganalı futbolcunun gelecek sezon itibariyle Hatayspor futbol takımının formasını giyeceği kesinlik kazandı!

Güncel Yazılar