Hatayspor Yeni Transferi Belli Oldu

1. Ligi şampiyon olarak tamamlayan Hatayspor yeni transferi ile gündeme geldi. Hatayspor futbol takımının yeni sezonda Süper Ligde etkili bir şekilde mücadele edebilmek amacıyla transfer çalışması yapan Hatayspor, Burak Can Çamuroğlu’nu renklerin bağladı. Öncelikli olarak iç transfere ağırlık veren Hatayspor futbol takımının dış transferde de etkili bir çalışmanın içerisinde yer aldığı biliniyor.

Hatayspor Almanya’nın Budesliga 2. Liginde mücadele eden Karlsruhe takımı oyuncusu Burak Can Çamoğlu’nu transfer etti. Bu transferle birlikte Kadrosunu güçlendirmeyi başaran Hatay temsilcisi takımın, son derece iddialı bir hazırlık çalışmasının içerisinde yer aldığı ifade ediliyor.

Hatayspor Yeni Transferi Burak Can Çamoğlu

Almanya’nın 2. Lig takımlarından Karlsruhe takımının formasını giyen Burak Can Çamoğlu, artık Hatayspor’da. Kulüp yönetiminden yapılan açıklamaya göre gurbetçi futbolcuyla toplamda 2 yıllığına sözleşme imzalandır. Transfere ilişkin Hatayspor takımının resmi açıklama da yapıldı.

Konuya dair Hatayspor kulübünden yapılan açıklamaya göre 24 yaşındaki gurbetçi futbolcu Burak Can Çamoğlu ile 2 yıllık sözleşme imzalandığı açıklandı. Böylece takım kadrosunun güçlendirildiği de ifade ediliyor.

Güncel Yazılar