Atakaş Hatayspor Hazırlık Kampı Tamamlandı

Yeni sezonda Süper Ligde mücadele edecek olan Atakaş Hatayspor hazırlık kampı kapsamındaki çalışmalarını tamamladı. Bu kapsamda Atakaş Hatayspor’un gelecek sezona hazırlık amacıyla Erzurum’u tercih ettiği de biliniyor. Erzurum’daki yeni sezon hazırlık kampının bugün itibariyle tamamlandığı açıklandı.

Atakaş Hatayspor futbol takımının öte yandan yeni sezon için etkili bir transfer çalışmasının içerisinde yer aldığı da ifade ediliyor.  Bu kapsamda Atakaş Hatayspor’un hem iç transferde hem de dış transferde başarılı transferlere de imzasını attığı biliniyor.

Erzurum’daki Atakaş Hatayspor Hazırlık Kampı Bitti

Akdeniz temsilcisi Atakaş Hatayspor’un Süper Lige hazırlık yapmak amacıyla Erzurum’u tercih ettiği biliniyor. Bu kapsamda Erzurum’daki hazırlık kampının oldukça başarılı geçtiği de ifade ediliyor. Öte yandan bordo beyazlı futbol takımının artık yeni sezona hazırlık amacıyla yapacağı Galatasaray maçını beklediği ifade ediliyor.

3 Eylül tarihi itibariyle oynanacak olan Atakaş Hatayspor ile Galatasaray hazırlık maçı sonrasında Akdeniz takımının artık, yeni sezona hazırlık sürecini tamamlayacağı ifade ediliyor. Elbette ki bordo beyazlı takımın Süper Ligde nasıl bir performans ortaya koyacağı da merakla bekleniliyor.

Güncel Yazılar