Hatayspor Transfer Bombası Patlattı

Geçtiğimiz sezonun TFF 1. Lig şampiyonu olan Hatayspor transfer bombası patlattı. Tam üç transfer birden açıklayan Hatayspor, Süper Lige iddialı bir şekilde hazırlık yapacağını bir kez daha göstermiş oldu. Transferlerine ara vermeyen Hatay temsilcisi takımın dış transferde atağa kalktığı da biliniyor.

Süper Lige yeni çıkmış bir takım olan Hatayspor aynı anda 3 tranfer birden açıkladı. Hatay temsilcisi takım; Facundo Sanchez,  Arturo Mina ve Ruben Ribeiro’yu kadrosuna kattı. Böylece Süper Lige yeni çıkan takımın, oldukça iddialı bir şekilde transferlere imza attığı da ortaya çıktı

İşte Hatayspor Transfer Bombası

Süper Lige çıktıktan sonra ilk önce takımı Süper Lige çıkartan teknik direktör Mehmet Altıparmak ile yollarını ayıran Hatayspor, yeni transferlerini açıkladı. Bu kapsamda toplamda 3 futbolcu transfer eden Hatay temsilcisi takımın, oldukça iddialı olduğu da ifade edildi.

Facundo Sanchez,  Arturo Mina ve Ruben Ribeiro’yu renklerine bağladığını açıklayan Hatayspor kulüp yönetimi, çok sayıda farklı transfere de imza atmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda Hatay temsilcisi takımın başka kimleri transfer edeceği de merakla bekleniliyor.

Güncel Yazılar