Hataysporun İkinci Korona Testi de Negatif!

Süper Lige çıkmak konusunda en avantajlı takım olarak karşımıza çıkan Hataysporun ikinci korona testi de negatif çıktı. Bu kapsamda takım oyuncularının, teknik ekibin ve takım personellerinin testlerinin negatif olarak sonuçlandığı da ifade ediliyor.

Korona virüs döneminde liglere ara verilmişti. Ancak liglerin yeniden başlayacak olması kararından sonra takımlara da korona virüs testi yapılmaya başlanmıştı. Bu kapsamda 1. Ligin iddialı takımları arasında ilk sırada yer alan Hatayspor takımında da korona virüs testi yapılmıştı.

Hataysporun İkinci Korona Testi Sonuçlandı

1. ligin en etkili takımı olarak karşımıza çıkan Hataysporun ikinci koron testi sonuçlarının da negatif olduğu açıklandı. İlk testte de takım oyuncularında, teknik ekipte ve idari personelde pozitif vakaya rastlanmadığı açıklanmıştı. Korona virüs tedbirleri kapsamında takıma ikinci kez korona virüs testi yapıldığı da biliniyordu.

Osman Çalgın Tesislerinde yapılan korona virüs testinin sonuçlarının negatif olması hem kulüp yönetimini hem de takım taraflarını memnun etti. Bu sonuçların sonrasında takımın antrenman programına ara vermeden devam edeceği ifade ediliyor.

Güncel Yazılar