Hatayspor’un 2 Futbolcusu Türkiye’ye Döndü

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Ligin lideri Hatayspor takımında iki futbolcunun Türkiye’ye döndüğü açıklandı. Takımın forveti olan Mirkan Aydın ile orta sahada görev alan Helder Barbosa’nın ülkemize geldiği ifade edildi. Bu konuya dair kulüpten resmi açıklama yapılırken; bu oyuncuların bir süre karantinada kalacakları da ifade edildi.

Korona virüs sürecinde liglere ara verilince pek çok oyuncunun kendi ülkesine dönüş yaptıkları biliniyor. Bu kapsamda Hatayspor futbol takımının da oyuncularının kendi ülkelerine ve ailelerinin yanlarına gittikleri biliniyor. Edinilen bilgilere göre Hatayspor takımında iki futbolcu artık ülkemize gerdi döndü.

Korona Testine Tabi Tutuldular

Ülkemize giriş yapan herkese uygulanan korona virüs testi uygulamasının Hatayspor’lu futbolculara da uygulandığı ifade ediliyor. Bu kapsamda 1. Ligin lideri Hatayspor takımının iki eksik futbolcusunun da ülkemize giriş yaptıkları ifade ediliyor.

Hatayspor takımının yetenekli forveti Mirkan Aydın ile başarılı orta saha oyuncusu olan Helder Barbosa’nın Türkiye’ye döndükleri ifade ediliyor. Bu noktada yetenekli oyuncuların korona virüs tedbirleri kapsamında birtakım testlerden geçirildikleri de ifade ediliyor.

Güncel Yazılar