Hatayspor’lu Futbolcular Çalışmalarına Devam Ediyor

Hatayspor takımı futbolcuları korona virüs salgını sürecinde çalışmalarına bireysel olarak devam ediyor. Kendilerine teknik ekibim vermiş olduğu programa uygun bir şekilde çalışan futbolcuları, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı da izledi.

Hatayspor takımının oyuncularının çalışmalarını video konferans aracılığıyla seyreden Hatay Belediye Başkanı; oyuncuların yapmış oldukları antrenman çalışmasını yakından takip etti. Nihat Taze ile birlikte kısa bir açıklamada da bulunan Lütfü Savaş; video konferansa katılarak da oyunculara destek verdi.

Liglerin Haziran Ayında mı Başlıyor?

Hatayspor kulübü futbolcularının çalışmalarını yakından takip eden Lütfü Savaş, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Haziran ayı itibariyle ligleri başlatabileceğini ifade ederek, liglerin başlamasından umutlu olduğunun da altını çizdi.

Liglere ara verilen süreçte futbolcuların hazırlıklı bir şekilde formda kalmalarının önemli olduğunu ifade eden Savaş; oyunculara moral vermek istediklerini de sözlerine ekledi. Futbolcularının morallerinin yerinde olmasından dolayı mutlu olduğunu ifade eden Savaş; takımın liglerin açılmasına hazır olmasının da önemli olduğunun altını çizdi.