Hataysporlu Gökhan Karadeniz Gidiyor mu?

Ülkemizde liglerin açılacak olması haberinin ardından pek çok farklı takımda da transfer hazırlıkları başladı. İç transferin hareketli takımları arasında yer alan Galatasaray takımının Hataysporlu Gökhan Karadeniz ile ilgilendiği iddia ediliyor. Özellikle uygun maliyetli olduğu için yerli futbolcuları transfer etmeyi isteyen Galatasaray’da rota Hatayspor!

Galatasaray Hatayspor takımının başarılı oyuncusu olan Gökhan Karadeniz’i transfer listesine aldı. Özellikle korona virüs pandemisi döneminden kaynaklı olarak Galatasaray takımının maliyeti çok daha düşük olan Türk futbolculara yöneliği ifade ediliyor.

Bu Sezon 10 Asist Yaptı!

Hatayspor takımı bilindiği üzere TFF 1. Ligin lideri olan bir takım olduğu için futbolcularını transfer etmeyi isteyen takımlarının da fazla olması gayet doğal karşılanıyor. Bu kapsamda Hataysporlu Gökhan Karadeniz ile Galatasaray futbol takımının ciddi manada ilgilendiği bilgisi de geliyor.

Daha önce Karacayespor takımında forma yiyen ve bu takımın altyapısından yetişen Gökhan Karadeniz, bu sezon etkili oyunuyla göz doldurdu. Bu performansı onun transfer döneminde adı sık geçen futbolcular arasında yer almasını mümkün kıldı.

Güncel Yazılar