Hatayspor’un Transfer Yasağı Kaldırıldı

Hatayspor Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada Hatayspor eski Teknik Direktör İlhan Palut tarafından alacakları ile ilgili olarak takım koydurulmuş olan transfer yasağının borçların ödenmesinin ardından kaldırıldığı söylendi.

Palut ve ekibinin Hatayspor’dan tüm alacaklarının ödendiğini duyuran Hatayspor Yönetim Kurulu tarafından Palut ve ekibine de eleştiride bulunuldu.

İlhan Palut ve Ekibinin Tüm Borçları Ödendi

Hatayspor Yönetim Kurulu’nun yaptığı açıklamaya göre Hatayspor eski teknik direktör İlhan Palut ve ekibinin, Türkiye Futbol Federasyonu’na ek dilekçe yazma yoluyla kulübe koydurmuş olduğu transfer yasağı; bu sabah alınan kararla kişilerin talep ettiği vadesi gelmeyen alacakları dahil tamamen ödenerek kaldırılmıştır. Yapılan bu ödeme, kendisinin ve ekibinin çalışmadığı 3 aylık dönemi kapsayan hak edecekleri olarak ödenmiştir. İlhan Palut ve ekibinin çalıştığı dönemden alacakları ve primlerinin tamamı ise ayrıldıkları gün kulüp tarafından kendilerine ödenmiştir şeklinde açıklamada bulunuldu. Kulüp ayrıca Palut’un profesyonelliği konusunda da eleştiride bulunarak takdiri kamuoyuna bırakıldığı söylendi.