Hatayspor’da İki Oyuncunun Testi Negatif

Süper Lige çıkma mücadelesi veren lider Hatayspor takımında bir güzel haber daha geldi. Takımın iki oyuncuna uygulanan korona virüs testinin sonucunun negatif olduğu ifade edildi. Takıma sonradan katılan Mirkan ile Barbosa geçtiğimiz günlerde korona virüs testinden geçirilmişti.

Korona virüs sürecinde Hatay kentinden ayrılarak ülkelerine dönen iki Hataysporlu futbolcu geçtiğimiz haftalarda geri dönmüştü. Bir müddet karantinada kalan futbolculara daha sonra korona virüs testi uygulandığı açıklanmıştı. Yapılan son açıklamaya göre her iki futbolcuda da korona virüs testinin negatif çıktığı ifade edildi.

Mirkan ve Barbosa Artık Takımla Birlikte

Lider Hatayspor futbol takımının iki yetenekli futbolcusuna uygulanan korona virüs testi sonucunun negatif çıktığı belirtildi. Korona virüs sürecinde ülkesi Portekiz’de olan Barbosa ile Almanya’da bulunan Mirkan’ın geçtiğimiz hafta itibariyle geri döndükleri biliniyordu.

Hatay’a geri geldikten sonra bir süre karantinada kalan iki futbolcuya korona virüs testi yapılmıştı. Kulüpten yapılan en son açıklamaya göre her iki futbolcuda da korona virüs testinin negatif çıktığı açıklanarak, her iki futbolcunun da yakında takımla çalışacağı ifade edildi.

Güncel Yazılar