Hatayspor Tam Gaz Hazırlanıyor

TFF 1. Ligin lideri Hatayspor, antrenman çalışmalarına son sürat devam ediyor. Bu kapsamda Hatayspor futbol takımının teknik direktör Mehmet Altıparmak öncülüğünde çalışmaya devam ediyor. Süper Lige çıkmak konusunda en iddialı takım olarak karşımıza çıkan Hatayspor, bu iddiasını sürdürmek için etkili bir çalışmayı da ortaya koyuyor.

Liglerin Haziran ayı itibariyle başlayacak olması sonrasında Hatayspor takımı da antrenman çalışmalarına başlamıştı. Bu kapsamda Hatayspor takımının kalan 6 maçını da kazanarak Süper Lige çıkma hedefine ulaşmayı hedeflediğim biliniyor.

Ligin Başlamasına 2 Hafta Kaldı!

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Ligin lideri Hatayspor, etkili bir antrenman sürecine dahil oluyor. Kalan iki buçuk haftalık süreci verimli olarak değerlendirmek isteyen Hatayspor, bu sayede Süper Lige çıkmayı da umut ediyor. Futbolcuların etkili bir antrenman sürecine dahil olduğu Hatayspor’da antrenmanlarda futbolcular hedefe uygun bir şekilde çalışıyor.

Hatay temsilcisi olan takımın Süper Lige çıkmak konusunda en iddialı olan takım olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda teknik ekibin dar alan paslaşmalarına ve isabetli şut çalışmalarına antrenmanlarında yer verdiği biliniyor.

Güncel Yazılar