Hatayspor Arturo Mina ile Görüşüyor!

Geçtiğimiz sezon TFF 1. Lig şampiyonu olarak Süper Lige çıkan Hatayspor Arturo Mina ile transfer görüşmeleri mi yapıyor? Tarihinde ilk kez Süper Lige çıkma başarısı gösteren Hatayspor’un etkili bir transfer çalışmasını ortaya koyduğu biliniyor. Bu kapsamda pek çok yeni transfer yapan takımın şimdi de Arturo Mina ile görüştüğü ifade ediliyor.

Gelecek sezon için transfer hazırlıklarını hızlandıran Hatayspor takımının hücum hattını Aaron Boupendza ile güçlendirdiği biliniyor. Öte yandan Hatay temsilcisi takımın Yeni Malatyaspor takımından ayrıldığı bilinen Arturo Mina ile görüşmelere başladığı da ifade diliyor.

Hatayspor Arturo Mina ile Anlaşacak mı?

Hatayspor futbol takımı kadrosunu güçlendirmek için harekete geçti. Daha öncende 3 transfer birden açıklayan Hatay temsilcisi takım şimdi de Arturo Mina ile transfer görüşmelerine başladı. İddialı bir kadro hazırlamak için harekete geçen güney ekibi bunun için transfer çalışmalarını da hızlandırdı.

Ekvadorlu stoperle görüşen Hatayspor’un yetenekli futbolcudan olumlu yanıt aldığı da ifade ediliyor. Bu kapsamda yapılan ön görüşmenin de olumlu olarak sonuçlandığı belirtiliyor.

Güncel Yazılar