Hatayspor Futbol Takımı Yollarını Ayırdı!

TFF 1. Lig şampiyonu olarak Süper Lig’e çıkmayı başaran Hatayspor Futbol Takımı Kubilay Sönmez’le yollarını ayırdığını açıkladı. İki sezon boyunca Hatayspor takımının başarısı için formasını terleten Kubilay Sönmezle Hatayspor takımının yollarının ayrıldığı açıklandı.

Hatayspor kulüp yönetiminden yapılan açıklamaya göre iki yıl süreyle Hatayspor’un formasını giyen Kubilay Sönmez ile yolların ayrıldığı ifade edildi. Yapılan açıklamaya göre Hatayspor armasına yakışır bir mücadele ortaya koyan Kubilay Sönmez ile yolların ayrıldığı ifade edildi.

Hatayspor Futbol Takımı Kubilay’la Yollarını Ayırdı

Hatayspor takımıyla sözleşmesi sona eren Kubilay Sönmez’i takımın kamp kadrosuna dahil etmeyen Hatay temsilcisi takımdan konuya dair açıklama geldi. Yapılan açıklamada yetenekli futbolcunun bundan sonraki kariyerinde başarılı olması temennisinde bulunarak, önümüzdeki sezon için Kubilay Sönmez’le yolların ayrıldığı ifade edildi.

Hatayspor takımının şampiyonluğunda büyük emeği geçtiği ifade edilen Kubilay Sönmez ile yollarını ayıran Hatayspor yönetimi yetenekli oyuncuya başarılar diledi. Bilindiği üzere daha öncede Hatayspor takımının Süper Lige çıkmasında büyük emekleri olan teknik direktör Mehmet Atlıparmak ile Hatayspor yolları ayırmıştı.

Güncel Yazılar