Hatayspor Beraberliğe Razı Geldi

TFF. 1 Ligde lider konumunda yer alan Hatayspor İstanbulspor maçı sonrasında 1 puana razı oldu. Deplasmanda önemli puanlar bırakmak durumunda kalan Hatayspor, bu maç sonrasında da liderliğini korumayı başardı. En yakın rakibi olan Erzurumspor futbol takımının 6 puan üzerinde yer alan Hatayspor, Süper Lige çıkma mücadelesinin en iddialı olan takımları arasında yer alıyor.

İstanbulspor maçında üst üste yediği 2 goller 2 – 0 geri duruma düşen Hatayspor, 1 puanı zor kurtardı! Bordo beyazlı takım, maçta 2 – 0 yenik düştükten sonra 2 gol birden bularak, maçtan beraberlikle ayrılmasını bildi.

Hatayspor’a Büyük Şok

TFF 1. Ligin en flaş ekipleri arasında yer alan Hatayspor futbol takımı, İstanbulspor maçında büyük bir şok yaşadı. Hatayspor İstanbulspor maçı sonucu 2 – 2 beraberlikle tamamlandı. Bir ara 2 -0 geriye düşen Hatayspor, daha sonradan bulduğu iki golle maçtan 1 puanla ayrılmasını bildi.

Korona virüs sürecinde liglerin ertelenmesi sonrasında Hatayspor futbol takımı oynadığı ilk maçtan beraberlikle ayrıldı. Konuya dair açıklamada bulunan teknik direktör Mehmet Altıparmak, Süper Lige çıkma mücadelesinin en iddialı takımı olduklarını ifade etti.

Güncel Yazılar