Hatayspor Teknik Direktörü Umutlu Konuştu

Tarihinde ilk kez Süper Lige çıkma başarısı gösteren Hatayspor teknik direktörü, gelecek adına oldukça umutlu konuştu. Adanaspor futbol takımını 2 – 1 mağlup ettikten sonra Süper Lige çıkmayı garantileyen Hatayspor takımında bu başarının keyfi sürülüyor.

Takımının başarısına dair açıklamalarda bulunan Mehmet Altıparmak, takımıyla beraber devam edeceğini de ifade etti. Hatayspor futbol takımında bir aile ortamının bulunduğunu ifade eden Altıparmak, bu aile ortamının da başarıyı getirdiğinin altını çizdi.

Hatayspor Teknik Direktörü Takımıyla Devam Edecek

Gelecek sezon itibariyle ilk kez Süper Ligde mücadele edecek Hatayspor takımında mutlu bir bekleyiş başladı. Hatayspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak başarılı olmalarının nedenlerini de açıkladı. Takımında aile ortamının bulunduğunun altını çizen Altıparmak, bu sayede Hatayspor takımının tarih yazabildiğini de ifade etti.

Hatayspor takımının Şampiyonluğu garantilemiş olmasından mutluluk duyduğunu ifade eden Mehmet Altıparmak, başarısının sırrını da ifade etti. Hatayspor takımıyla yol devam etme kararı aldığını ifade eden Altıparmak, gelecek sezon itibariyle Süper Ligde mücadele edeceklerini de belirtti.

Güncel Yazılar