Hatayspor Selçuk İnan Konusunu Açıkladı

Süper Lige çıkmayı garantileyen Hatayspor Selçuk İnan konusuna açıklık getirdi. Hatayspor başkanı konuya dair açıklamada bulundu. Galatasaray takımına Selçuk İnan’la ilgili olarak bir girişimde bulunduklarını ifade eden Nihat Tazearslan, önemli açıklamalarda bulundu.

Ligin bitmesine 1 hafta kalan TFF 1. Lig şampiyonu olmayı garantileyen Hatayspor futbol takımı, transfer çalışmalarına başladı. Bu kapsamda transfer haberleriyle gündeme gelen Hatayspor’un adı Selçuk İnan’la anılıyor.

Hatayspor Selçuk İnan Transfer İtirafı

Süper Ligin yeni takımı olarak iddialı bir şekilde hazırlık yapan Hatayspor Selçuk İnan konusunda da girişimlerde bulunuyor. Bu konuya dair açıklamalarda bulunan Hatayspor başkanı Nihat Tazearslan, Galatasaray takımıyla görüştüklerini de ifade etti.

Selçuk İnan ile ilgili olarak Sarı Kırmızı takımın yönetimiyle görüştüklerini ifade eden Tazearslan, ancak Selçuk İnan’ın Galatasaray takımında devam etme ihtimalinin ağır bastığını belirtti. Selçuk İnan’ın memleketimizin çocuğu olduğu için önemli olduğunu ifade eden Nihat Tazearslan, onun takıma katılmasını önemsediklerini de sözlerine ekledi. Öte yandan Selçuk İnan’ın bu sezon sonu itibariyle Galatasaray takımıyla sözleşmesinin biteceği de ifade ediliyor.

Güncel Yazılar