Hatayspor Takımına Covid 19 Testi Yapıldı

Liglerin Haziran ayı itibariyle başlayacak olması sonrasında Hatayspor takımı da hazırlık çalışmalarına başladı. Bu kapsamda liglerin yeninde nasıl başlanacağına dair TFF da bir yönerge yayınlandı. Hatayspor takımı da bu yönergeye uygun bir şekilde covid 19 testi yaptırdı. Hatayspor korona virüs testinden geçerek, yönergedeki kurallara uygun davranıyor.

Süper Lige çıkma mücadelesinin en iddialı takımı olan Hatayspor takımı bir yandan da etkili bir şekilde antrenmanlarını yapmaya devam ediyor. Teknik direktör Mehmet Altıparmak öncülüğünde etkili bir çalışmayı ortaya koyan Hatayspor, korona virüs önlemlerine de dikkat ediyor.

Hatayspor Korona Virüse Dikkat Ediyor

Antrenman sürecine kovid 19’a dikkat ederek devam eden Hatayspor korona virüs testi yaptırdı. Bu kapsamda Reyhanlı İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı olan bir ekip, Hatayspor takımı oyuncuları, teknik ekip ve personelini kovid 19 testinden geçirdi.

Hatayspor kulübünden yapılan açıklamaya göre Hatayspor takımının üçüncü kez Covid 10 testinden geçtiği ifade edildi. Bu kapsamda hem futbolcuların hem teknik heyetin hem de kulüp personelinin korona virüs testinden geçirildiği de belirtildi.

Güncel Yazılar