Hatayspor Takımı İçin Bağış Kampanyası Başladı

Bu sezonun en etkili futbol takımı olarak karşımıza çıkan 1. Lig lideri Hatayspor için Hataylılar bağış kampanyası başlattılar. Özellikle korona virüs sürecinde ülkemizdeki futbol takımlarının önemli maddi kayıplar yaşadıkları biliniyor. Elbette ki bu durum Hatayspor futbol takımını da etkiliyor.

Hatayspor takımının içinde bulunduğu ekonomik sorunların üstesinden gelmesi için Hataylıların etkili bir kampanya başlattıkları ifade edildi. Özellikle Hatay Valiliği öncülüğünde başlatılan bu kampanyaya katılım oranının oldukça yüksek olması bekleniliyor.

Hatayspor Takımına Büyük Destek!

Hatayspor takımı bu sezonun en başarılı 1. Lig takımı olarak ön plana çıkıyor. 1. Lig lideri Hatayspor bu sezondaki başarılısını Süper Lige çıkarak taçlandırmayı istiyor. Bu kapsamda ekonomik anlamda kimi sıkıntılar yaşayan takıma destek yine kendi şehrinden geldi.

Hatay Valiliği öncülüğünde başlatılan yardım kampanyasına kentin milletvekillerinin de katılım gösterdiklerini ifade ediliyor. Bununla birlikte kentte ki önemli iş adamlarının da bu kampanyayı etkili bir şekilde destekledikleri ifade ediliyor.

Güncel Yazılar