Hatayspor Şampiyonluğa Yürüyor!

Süper Lige çıkma mücadelesi veren takımların arasında en iddialı durumda yer alan Hatayspor şampiyon olacağına inanıyor. Süper Lig Hatayspor için artık hiç olmadığı kadar yakın. Korona virüs sürecinde liglere ara verildikten sonra liglerin yeniden başlamasından sonra Hatayspor, takımı iddiasını sürdürmeye devam etti.

29. Hafta maçında İstanbulspor takımıyla 2 -2 berabere kalan Hatay temsilcisi takımın, şampiyonluk iddiasına devam ettiği bildiriyor. Bu kapsamda en yakın rakibine 4 puan fark atan Hatayspor takımının, sezon sonuna kadar bu farklı koruyarak, şampiyon olmayı hedeflediği biliniyor.

En Yakınıyla 4 Puan Fark Var

Süper Lig Hatayspor futbol takımı için  her geçen gün çok daha yakınlaşıyor. Bu kapsamda etkili bir antrenman süreci içerisinde yer alan Hataysor, en yakın rakibi olan Erzurumspor ile 4 puan farkına sahip bulunuyor. Oyuncularının performansından memnun olduğunu açıklayan takımın teknik direktörü Mehmet Altıparmak, şampiyonluktan emin. Öte yandan Hatayspor takımının yeni stadının da Eylül ayı itibariyle hazır olacağı ifade ediliyor.

Güncel Yazılar