Mehmet Altıparmak; Kulübümün Başındayım!

Hatayspor futbol takımının başarılı teknik direktörü Mehmet Altıparmak; takımdaki geleceğine dair önemli bir açıklamada bulundu. Yapmış olduğu açıklamada bu sezon süper lige yükselmeleri halinde, süper ligde de takımının başında yer almayı istediği ifade ettiği belirtiliyor.

1.Lig’in en iddialı ekipleri arasında yer alan Hatayspor’un teknik direktörü bu sezon itibariyle şampiyon olup; süper lige çıkacak olursak da takımının başında olmayı istediğini sözlerine ekledi. Kalan maçların tamamında başarılı olacaklarına inancının tam olduğunu ifade eden Altıparmak; şampiyon olduktan sonra da takımıyla devam etmek istediğini sözlerine ekledi.

Şampiyon Olacağız!

Hatayspor takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini belirten Altıparmak; İnşallah kalan maçlarımızı da kazanarak; şampiyon olacağız; dedi. Kulüp yönetimiyle anlaştıklarını ifade eden Altıparmak; sözleşmesinin de devam ettiğini sözlerine ekledi.

Ülkemizde bu kadar şampiyonluğa oynayan hocam sayısının az olduğunu belirten Altıparmak; maçların ileri tarihte oynatılmasına dair de açıklamalarda bulundu. Maçların yurt dışında oynanmasının tercih edilmeyeceğini ifade eden Altıparmak; ülkemizde bir kentte tüm maçların oynatılmasının daha fazla olasılık olduğuna inandığı da belirtti.