Hatay Bordo Beyazla Donatılacak!

Süper Lige çıkmak için başarılı bir mücadele ortaya koyabilen Hatayspor futbol takımı, taraflarından önemli bir etkinlik geldi. Hatayspor taraftarları kentin her yerinde bordo beyazlı bayrakların donatılması gerektiğini açıkladı. Bu kapsamda hemen herkesin Hatayspor bayraklarını evlerinin penceresinden asması gerektiği de belirtildi.

Süper Lige çıkmak için son haftalara girilen bu dönemde Hatayspor futbol takımının desteklenmesi gerektiğini ifade eden taraftarlar, tüm Hataylılara çağrıda bulundu. Bu kapsamda şehrin hemen her yerinde bayrakların asılması çağrısında bulunan taraftarlar, yetkililere de çağrıda bulundu.

Hatayspor Taraftarları Takımını Destekliyor

Hatayspor futbol takımı taraftarları, takımlarını Süper Lig yolunda yalnız bırakmayı istemiyor. Bunun için tüm Hataylılara çağrıda bulunan taraftarlar, Hataylılardan bordo – beyaz bayrakları asmasını istiyor. Bu kapsamda sivil toplum kuruluşlarına da çağrıda bulunan taraftarlar, esnaflardan da destek bekliyor.

Haydi Hatay, bayrakları asalım, duyarlı olalım, diyen taraftarlar TFF 1. Lig şampiyonluğuna çok az kaldığının da altını çiziyor. Artık önlerinde sadece 5 maçın kaldığını ifade eden taraftarlar, takımlarına güvendiklerini de ifade ediyor.

Güncel Yazılar