Hatayspor İddiasını Sürdürüyor!

Süper Lige çıkma mücadelesinin en iddialı takımı olarak karşımıza çıkan Hatayspor, TFF 1. Ligdeki liderliğini sürdürmeyi bildi. Hatayspor Süper Lig yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Genel olarak TFF 1. Lig takımlarının Süper Lige çıkmak için kıran kırana bir yarışın içerisinde yer aldığı biliniyor.

TFF 1. Ligde lider konumunda bulunan Hatayspor futbol takımı en yakın rakibinin 4 puan üzerinde bulunuyor. Bu avantajını sezon sonuna kadar sürdürmeyi planlayan Hatayspor takımının Süper Lige çıkmak için oldukça etkili bir mücadeleyi de ortaya koyduğu biliniyor.

Ligde Son 5 Haftaya Girildi

TFF 1. Ligde son 5 haftaya girildiği biliniyor. Kalan 5 maçını da kazanarak, Süper Lige çıkma hedefine ulaşmayı isteyen Hatayspor, son derece etkili bir mücadele ortaya koyuyor. Hatayspor Süper Lig için yoğun bir antrenman sürecine de dahil olmuş durumda.

Öte yandan Hatayspor futbol takımının İstanbulspor takımıyla oynadığı maçta berabere kalması, diğer takımları da umutlu kılıyor. Hatayspor takımını yakından takip eden Erzurumspor haricinde Adana Demirspor takımı da ilk iki için etkili bir oyunu ortaya koyuyor.

Güncel Yazılar