Hatayspor Balıkesirspor Maçına Hazır!

TFF 1. Lig lideri olan Hatayspor takımının Balıkesirspor maçına hazır olduğu ifade ediliyor. Hatayspor Balıkesirspor maçı sonucu şimdiden merak ediliyor. Bu maça etkili bir şekilde hazırlanan Hatayspor, şampiyonluk yolunda çok önemli bir engeli de aşmayı istiyor.

Hatayspor teknik direktörü Olan Mehmet Altıparmak, takımından emin olduğunu ifade ederek, bu maçı kazanacaklarına olan inancının tam olduğunu ifade etti. Bu kapsamda etkili bir mücadele ortaya koyacaklarını ifade eden Altıparmak, böylece bu maçı kazanarak, şampiyonluk yolunda etkili bir başarıyı ortaya koymayı istediklerini ifade ediyor.

Hatayspor Kendinden Emin

TFF 1. Lig 30. Hafta maçları arasında yer alan Hatayspor Balıkesirspor maçı oldukça etkili bir mücadeleye sahne olacak. Bu maça oldukça fazla bir şekilde önem veren Hatayspor, bu karşılaşmayı kazanarak, Süper Lig yolunda etkili bir başarıya imza atmak istiyor.

Hatayspor kulüp tesislerinde yapmış olduğu son antrenman sonrasında Balıkesirspor karşılaşmasını beklemeye koyuldu. Bu maçın sonucunun özellikle ligin üst sıralarını yakından ilgilendirdiği de biliniyor.

Güncel Yazılar