Hatayspor İsmail Köybaşı İle Görüşüyor!

Geçtiğimiz sezon 1. Ligi şampiyon olarak tamamlayan Hatayspor İsmail Köybaşı ile görüşmek için harekete geçti. Bu sezon itibariye Süper Lige çıkmayı başaran takımlar arasında yer alan Hatayspor futbol takımının kadrosunu güçlendirmek için ektili bir çalışmanın içerisinde yer aldığı da ifade ediliyor.

Granada futbol takımı ile sözleşmesi sona eren yetenekli futbolcu İsmail Köybaşı ile görüşme kararı alan Hatay temsilcisinin, tecrübeli oyuncuyu istediği de ifade ediliyor. Köybaşı için harekete geçen Hatayspor futbol takımının bu amaçla tecrübeli futbolcuyla görüşeceği de ifade ediliyor.

Hatayspor İsmail Köybaşı ile Anlaşacak Mı?

İsmail Köybaşı’nı transfer gündemine alan Hatayspor futbol takımı yöneticilerinin bu transfer için harekete geçtiği ifade ediliyor. Bu kapsamda Hatay temsilcisi takımın yöneticisi olan Ethem Sunar, şayet ücretlendirme konusunda bir indirim söz konusu olursa, İsmail Köybaşı’nı transfer etmekte ciddi olduklarını da ifade etti.

Öte yandan İsmail Köybaşı’nın Granada takımıyla sözleşmesinin bittiği de ifade ediliyor. Yetenekli savunmacının ücretinde bir indirim yapılması durumunda Hatayspor futbol takımının onu transfer etmek de ciddi olduğu da belirtiliyor.

Güncel Yazılar