Hatayspor Mame Diouf İle Anlaştı!

TFF 1. Lig şampiyonu olan Hatayspor Mame Diof ile anlaşarak onu renklerine bağladı. Hatayspor’un Süper Lige çıkma başarısından sonra etkili bir transfer çalışmasına giriştiği de biliniyor. Bu kapsamda transfer çalışmalarına hız veren Hatayspor futbol takımının Stoke City takımından 32 yaşındaki santrforu transfer ettiği de biliniyor.

Mame Diouf ile 1 + 1 yıllık sözleşme imzalayan Hatay temsilcisi takımının böylece hücum alanına etkili bir oyuncu da transfer ettiği biliniyor. Öte yandan Hatayspor futbol takımının Süper Lig mücadelelerine hazırlık için etkili bir antrenman sürecinin içerisinde yer aldığı da biliniyor.

Hatayspor Mame Diouf İle Sözleşme İmzaladı

Stoke City takımından santrafor mevkiinde oynayan 32 yaşındaki Mama Diouf ile sözleşme imzalayan Hatayspor’un, böylece önemli bir transfere de imza attığı biliniyor. Bu transfer sonrasında Hatayspor futbol takımının yeni sezona takımını güçlendirerek hazırladığını söylemek de mümkün oluyor.

Hatayspor futbol takımı geçtiğimiz sezon itibariyle TFF 1. Ligde şampiyon olduktan sonra Süper Lige çıkmıştı. Akdeniz temsilcisi takımın Süper Lige çıkmasından sonra etkili transfer çalışmalarına imzasını attığı da biliniyor.

Güncel Yazılar