Hatayspor Fenerbahçe Maçı Hazırlıkları Sürüyor

Bu sezon itibariyle tarihinde ilk kez Süper Lige çıkma başarısı gösteren Hatayspor Fenerbahçe maçı için hazırlıklarını sürdürüyor. Hazırlıklarına ara vermeden devam eden Hatay temsilcisi futbol takımının bu maça oldukça iddialı bir şekilde hazırlandığı da biliniyor.

21 Eylül Pazartesi Günü itibariyle Fenerbahçe iler karşı karşıya gelecek olan Hatayspor’un bu maça etkili bir şekilde hazırlık yaptığı da biliniyor. Öte yandan Süper Ligin ikinci hafta maçları arasında yer alan bu maçın, Hatayspor futbol takımı için son derece önemli olduğu da ifade ediliyor!

Hatayspor Fenerbahçe Maçı Kadrosu Belirlendi

Hatayspor futbol takımı Fenerbahçe takımıyla yapacağı karşılaşması öncesinden ilk 11’i belirlemek noktasında etkili bir çalışma da yapıyor. Bu kapsamda 21 Eylül itibariyle oynanacak olan bu karşılaşmaya etkili bir şekilde hazırlanan Hatay temsilcisi takımın; etkili bir hazırlık dönemi geçirdiği de biliniyor!

Hatayspor futbol takımı hazırlıkları daha çok pas ve hava topu çalışmalarına yönlendirdiği de biliniyır. Ayrıca kulübe ait tesislerde yapılan antrenman çalışmalarının teknik direktör Ömer Erdoğan öncülüğünde yapıldığı da biliniyor.

Güncel Yazılar