TFF 1 Lig’de 24. Hafta Açılıyor: Hatayspor – Osmanlıspor

TFF 1. Lig heyecanı hafta için maçlarıyla devam ediyor. 24. haftanın perdesi bugün oynanacak Hatayspor – Osmanlıspor mücadelesiyle açılıyor. Lider Hatayspor sahasında kümede kalma mücadelesi veren Osmanlıspor’u konuk ediyor. Karşılaşma Antakya Atatürk Stadı’nda saat 14.00’da başlayacak. Mücadele Emre Malok’un ilk düdüğüyle başlayacak.

Lider Hatayspor Kazanmak İstiyor

İkinci yarının başında istediği performansı ortaya koyamayan lider Hatayspor rakipleri ile puan farkını koruyamamıştı. İkinci BB Erzurumspor’un 3 puan önünde bulunan Hatayspor hata yapmak istemiyor. Osmanlıspor mücadelesinde hedef galibiyet.

Karşılaşmanın 11’leri

Ev sahibi Hatayspor kalesini Akın Alkan koruyacak. 4’lü savunma hattında Strahil Popov, Yusuf Abdioğlu, Sadi Karaduman ve Mesut Çaytemel görev alacak. Ön liberoda Kubilay Sönmez ve Aabid oynayacak. Önlerinde orta alanda Gökhan Karadeniz, Caner Hüseyün Bağ ve Selim Ilgaz olacak. Liderin gol silahı ise Mirkan Aydın olacak.

Hatayspor – Osmanlıspor mücadelesinde konuk ekip Osmanlıspor kalesinde Mele savunmada Barış Zeren, Mehmet Yiğit, Tamer Aşık ve Ali Eren yer alacak. Önlerinde Blogojevic ve Halil İbrahim Esen oynayacak. Hücum hattında Eric Ayuk, Beykan Şimşek ve Todorovic ile santraforda Erdem Çetinkaya sahada olacak.